Hexville
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A 21-es Bár

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Sam Winters

Sam Winters


Karakter rangja : Varázsló Novícius (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.
Életkor : 34
Tartózkodási hely : Hexville

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 4:19 pm

A 21-es Bár My_pub10

A 21-es bár tipikusan az a hely, ahová az egyetemisták szeretnek eljárni. Félig-meddig kulturált krimó egy pincehelyiségben. A legtöbb vendég fiatal, de néha be-befordulnak ide szerencsétlen figurák, akiknek lételemévé vált az alkohol, és nem bírnak megszabadulni démonaiktól. Szerencséjükre mind elég részegek ahhoz, hogy ne vegyék észre, ha az ifjoncok rajtuk élcelődnek, hisz ez gyakori szórakozásuk...
(Samhain)


~ Ha ők késhettek 10 percet, akkor én elmehetek korábban. ~ Gondolta magában, mielőtt felkelt és búcsút vett a társaságtól.
- Srácok, én azt hiszem hazamegyek, még tanulnom kell a jövő heti vizsgámra.
Már kezdte unni a kora délután óta tartó mulatozást, de hirtelen nem tudott jobb ürügyet találni a távozásra. Eddig is csak Michael és Liz kedvéért maradt. Valójában nem kellett tanulnia, hiszen a professzora rég megajánlott neki egy négyest, de ezt az egész társaságból csak Michael tudta, ő pedig nem vált barátja árulójává. Sam egy biccentéssel jelezte, hogy hálás ezért, aztán elindult kifelé a bárból.
Vissza az elejére Go down
Samhain
Admin
Samhain


Karakter rangja : Démonherceg

Speciális rang : A Sötét Mester

Hozzászólások száma : 62
Csatlakozás dátuma : 2011. Jun. 27.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 4:28 pm

Ahogy Sam kifelé halad a bárból, elhalad egy öreg, részegesnek tűnő, hosszú hajú, csapzott, koszos figura mellett, aki látszólag élete elmúlt húsz évét egy kamion pilótafülkéjében töltötte, bal kezében vodkásüveggel. A masszív alkoholszag szinte felhőként veszi körül, és látszólag teljesen ki van ütve. Ám mikor az ifjú orvostanhallgató mellé ér, hirtelen felegyenesedik ültében, és megragadja Sam karját.
- George tudta... George tudta! Megölték! Megölték, mert tudta! George Winters mindent tudott! És most én jövök! - Az öreg szinte hörgi a szavakat, majd ránéz a fiúra. - Te sem vagy biztonságban! Tudják! Keress másokat! Keress! - Majd szótlanul bámul tovább a fiatalemberre.
Vissza az elejére Go down
https://hexville.hungarianforum.com
Sam Winters

Sam Winters


Karakter rangja : Varázsló Novícius (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.
Életkor : 34
Tartózkodási hely : Hexville

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 8:52 am

Már épp azon volt, hogy kirántsa a karját az öreg szorításából, amikor meghallotta nagyapja nevét. A döbbenet jól láthatóan ült ki az arcára. Nem számított rá, hogy bárki szóba hozza, arra pedig végképp nem, hogy egy ilyen szakadt alkoholista lesz az. Sosem találkozott nagyapja ismerőseivel, de ennél a fickónál azért színvonalasabb embereket képzelt el az öreg mellé.
- Honnan ismeri a nagyapámat?
Szaladt ki belőle a kérdés. Pár asztalnyival arrébb, a kis társaságból Michael vált ki, hogy megnézze minden rendben van-e.
- Hé, Sam, kell egy kis segítség? - kérdezte már messziről.
Sam csak ekkor vette észre közeledő lakótársát, gyorsan kirántotta a karját a részeges kezéből.
- Kösz Mickey, boldogulok egyedül is. A fickó ismerhette a nagyapám.
- Jól van, ha kell valami ott leszünk - bökött hátra vigyorogva a többiek felé, aztán elindult a pulthoz és kért még egy kört a csapatnak. Samuel megvárta, míg visszaért a többiekhez, végül visszafordult a vénemberhez. Hangjában több volt a zavar, mint a valódi érdeklődés.
- Beszéljen! Miről zagyvált itt össze-vissza?
Vissza az elejére Go down
Samhain
Admin
Samhain


Karakter rangja : Démonherceg

Speciális rang : A Sötét Mester

Hozzászólások száma : 62
Csatlakozás dátuma : 2011. Jun. 27.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 10:39 am

- A jel! A jel fel fog lángolni, és Ő visszatér közénk! Nem hagyhatjuk! George tudta! Az öreg Winters látta! - Mondja a részeges fickó, majd újabbat húz a söréből. - Az öreg királynő! Igen! Menj el az öreg királynőhöz, s nézz le a lábad elé... Az öreg Winters is így tett! Keresd a medált! Keresd a tudás kápolnájában!
Ezzel lassan feláll, és ránéz Samre.
- Túl sokat ittam, itt az ideje, hogy elmenjek... Vigyázz magadra, Sam Winters! Légy óvatos! A Sötét Mester tudja mit akar!
Különös összhatást kelt a fickó. A beszéde alapján teljesen józan, viszont alig bír megállni a lábán, és elindul kifelé. Egy pillanatra visszanéz, és mintha szembogara az írisz ölelésében sárgára váltott volna.
- Samhain, Samhain, csak tökfejű ő, mégis minden bűnünket ismerő... - Dúdolja halkan a férfi, miközben kifelé botorkál, s hacsak valaki meg nem állítja, felbotladozik a lépcsőn a szabadba.
Vissza az elejére Go down
https://hexville.hungarianforum.com
Sam Winters

Sam Winters


Karakter rangja : Varázsló Novícius (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.
Életkor : 34
Tartózkodási hely : Hexville

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 11:45 am

- Öreg, várjon egy kicsit! - indult az ismeretlen után Sam - Mégis kicsoda vagy micsoda az az öreg királynő? Hogy értette korábban, hogy keressek másokat, és egyáltalán ki a fene maga?
~ Ráadásul még a nevemet is tudja. ~
Kérdések garmadája merült fel benne hirtelen, és azt sem tudta milyen sorrendben tegye fel őket. Arra magától is rájött, hogy a tudás kápolnája alatt az öreg a könyvtárat értheti, de minden más olyan zavaros volt. Öreg királynő? Keressen medált?
~ Mintha valami béna kalandregénybe csöppentem volna, remélem holnap reggel nem küld el a szomszéd kincset keresni. ~
A gondolatra egy pillanatra elmosolyodott, de aztán összeszedte magát és komoly arccal folytatta útját az idegen felé.
Vissza az elejére Go down
Samhain
Admin
Samhain


Karakter rangja : Démonherceg

Speciális rang : A Sötét Mester

Hozzászólások száma : 62
Csatlakozás dátuma : 2011. Jun. 27.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 12:38 pm

//Folytatás az utcákon!//
Vissza az elejére Go down
https://hexville.hungarianforum.com
Raymond Freeman

Raymond Freeman


Karakter rangja : Szent Kiválasztott (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 9:00 pm

Ray úgy döntött, leugrik a közeli bárba. Mivel híve az egészséges életmódnak, nem akarja környezetet sem szennyezi és különben is egyszerűbb, ezért úgy a kerékpárjával közelíti meg a kocsmát. Miután kiláncolja a kétkerekű járművet, bemegy, rendel egy sört, majd leül az ablak melletti asztalhoz. Fáradtan körbenéz a helységben. Végre pihenhet egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
April Newman

April Newman


Karakter rangja : Kobold Gyalog (0. szint)

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 9:03 pm

Megérkezik az utolsó busz az egyetemi városból, és különös figura száll le róla. Nem valószínű, hogy Hexville békés polgárai gyakran látnak ilyet. Acélbetétes bakancs, fekete farmer, fekete top. Oldalán lánc lóg, kezében fekete kapucnis pulóver. Elindul a 21-es bár irányába, lesétál a pincelépcsőn, és körbepillant. Megvonja vállát, majd rendel magának egy korsó sört, és leül egy üres asztalhoz. Csendben iszogatni kezd, és közben körbenéz. Látszólag próbál láthatatlan maradni, de ez nőies, vonzó alkatának, telt kebleinek és szinte-már-már tökéletes formájának köszönhetően nehezen megy...
Vissza az elejére Go down
Raymond Freeman

Raymond Freeman


Karakter rangja : Szent Kiválasztott (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 9:11 pm

Kicsit felhúzza a szemöldögét, ahogy végigméri a hölgyeményt. Na egy újabb bajkeverő - gondolja. Bár az tény, hogy legszebben szólva is finom falatnak tűnik. Így elgondolkodva rájön, hogy már jó ideje nem volt semmiféle kapcsolata az ellenkező nemmel... Az a sör, amit megivott, pedig azt mondja, talán itt lehet esélye. Valami furcsán vonzó a lányban a tökéletes alakján kívül is... Legurítva itala maradékát feláll, odasétál, majd megszólal.
- Szépjónapot. Új a városban, hölgyem? - kérdi, megtartva azért az illő távolságot.
- Nem sok a látogató erre felé. - mondja csevegő hangon.
Vissza az elejére Go down
April Newman

April Newman


Karakter rangja : Kobold Gyalog (0. szint)

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 9:18 pm

April lassan fölpillant az érkezőre, majd visszanéz sörére. Mintha egy feltörni készülő nevetést fojtana el magában, majd újra rápillant az ügyészre.
- Nem vagy te kicsit túl öreg ahhoz, hogy bárokban próbálj meg húszéves lányokat felcsípni, Papa? - Kérdi, majd megemeli a korsóját, és jóízűen legurítja a felét. - Mondd, mit akarsz, és meglátjuk, hogy van-e létjogosultságod ennél az asztalnál. Amúgy meg igen, új vagyok itt. A látogatók meg nem érdekelnek.
Nem tudni, hogy csak most nincs jó napja, vagy mindig ilyen kelletlen az emberekkel szemben. A szemében viszont van valami különös... Mintha élvezné a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Raymond Freeman

Raymond Freeman


Karakter rangja : Szent Kiválasztott (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 9:23 pm

Raynek nem rándul egy arcizma sem a megjegyzés hallatán.
- Oh, mindösszesen csak húsz éves? Sokkal érettebbnek látszik a koránál. Leülhetek? - kérdezi meg, ahogy meg sem várva a választ elfoglalja a szemben lévő helyet.
- Hogy mit akarok? Csak egy beszélgetőpartnert. Tudja, nehéz napom volt és ritkán adódik lehetőségem ilyen elbűvölő hölgyek társaságát élvezni. Kér még valamit inni? Természetesen állom. - veszi elő a pénztárcáját és int a bárpultosnak.
Vissza az elejére Go down
April Newman

April Newman


Karakter rangja : Kobold Gyalog (0. szint)

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 9:27 pm

- Mindig így nyomulsz, vagy csak nekem jár ez a... "Megtiszteltetés"? - Az utolsó szót olyan mérhetetlen gúnnyal ejti ki, hogy nem lehet félreérteni. - Amúgy meg nem mondtam, hogy leülhetsz...
Kiissza a korsóját, majd int a pultosnak, hogy hozzon még egyet.
- Te csak ne állj nekem semmit, ha kérhetem. Dolgozó nő vagyok, nem hunyászkodom meg, és nem fizettetem a piámat, mint egyes csipogó buta libák! - Az utolsó három szót egy közeli társasághoz intézte, ahol egy rózsaszín ruhákat viselő leányzót folyamatosan meghívnak férfi asztaltársai.
- Mit dolgozol? Mert gondolom ennyi idősen már dolgozol... - Látszólag belemegy, hogy beszélgessenek, de nem épp úgy néz ki, mint akinek sok kedve van hozzá.
Vissza az elejére Go down
Raymond Freeman

Raymond Freeman


Karakter rangja : Szent Kiválasztott (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 9:33 pm

Kicsit a mellkasához kap az egyik kezével
- Oh, ne értsen félre, nem akartam megsérteni. Csak kedves akartam lenni. - úgy tűnik az első kérdést teljesen ignorálta.
- Had mutatkozzam be. A nevem Dr. Raymond Freeman. Mondhatni én vagyok A Helyi Ügyész. - hangjából szinte ki lehetett hallani, hogy ezt csupa nagy betűvel mondta.
- És önt hogy szólíthatom? Valamint megkérdezhetem, hogy mi járatban a mi gyönyörű városunkban? Ön olyan igazi nagyvárosi hölgynek tűnik, ha szabad ilyet mondanom.
Vissza az elejére Go down
April Newman

April Newman


Karakter rangja : Kobold Gyalog (0. szint)

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 9:36 pm

- Maga az ügyész? És most be fog záratni, mert 20 évesen alkoholt iszom? 21 ig nem lehetne elvileg... - Mondja April, majd körbenéz. - Bár akkor a bár fele mehet a sittre.
Megkapja új korsóját, és beleiszik.
- Az egyetemi városban a Villon könyvtárban dolgozom. Én vagyok az új lány. És tegezz már, az ég szerelmére! A nevem April... April Newman. És ha még egyszer hölgyezel, vagy becézgetsz, fél szemmel olvashatod az ügyiratokat!
Ezzel újra meghúzza sörét, és úgy ül, hogy az ügyész minél jobban szemügyre vehesse deréktól fölfelé. Persze mindezt úgy, hogy egy durcás elfordulásnak, elzárkózásnak lehessen hinni. Úgy döntött, ma kirúg a hámból, és szívózik kicsit a borotvált arcú igazságszolgával.
Vissza az elejére Go down
Raymond Freeman

Raymond Freeman


Karakter rangja : Szent Kiválasztott (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 9:43 pm

Ray felnevet és megrázza maga előtt a kezét
-Hah, ne törődj vele... April. Én is ittam ilyen fiatalon. Nem, az én célpontjaim egészen mások. Gyilkosok, rablók: az utcák igazi söpredéke.
Bólint egyet, majd ő is húz egyet a söréből.
-Könyvtáros? Akkor biztosan kifejezetten olvasott is vagy. Szerencse, annyi a buta liba mostanában... - mondja, ahogy a másik asztalra pillant. - Kifejezetten üdítő, ha ilyesmit hall az ember.
Szemei ismét végigfutnak a lányon, különös tekintettel a szabaddá vált idomokra. Így szabadabban még formásabbnak tűnnek, mint előtte. Kíváncsi lenne, hogyan néznek ki teljesen szabaddá válva... Gyorsan visszanéz April arcára, nehogy észrevegye, hogy bámulja.
Vissza az elejére Go down
April Newman

April Newman


Karakter rangja : Kobold Gyalog (0. szint)

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 2:47 am

- Fú, akkor te biztos nagyon kemény vagy... - Mondja újfent gúnyolódva. - Mit vársz? Hogy ledobom a ruháimat és a nyakadba hullok, csak mert te vagy itt az ügyész?
Újra lehajtja sörét, és rendel, ám ezúttal dupla whiskey -t jéggel.
- Igen, könyvtáros... És szeretek olvasni. De az embereket gyűlölöm. - Látszik az arcán, hogy kezd kicsit becsípni. Ilyen vékony lánynak már két korsó sör is megadja az alapvonalat. Feltámaszkodik az asztalra. - Az emberi fajnál nincs rosszabb... Undorítóak és zavaróak, mindent belaknak, minden szépet elrontanak... Kivágják az erdőket! Pfuj!
Kiköp a padlóra, és nem is foglalkozik a pultos rosszalló tekintetével.
- Nincsenek már jó emberek... Itt van például maga! Maga itt takarítgatja a söpredéket az utcáról, miközben egy húsz éves lánnyal iszik egy kocsmában, és próbálja lebeszélni a ruháit... Hát hol van ebben a tisztesség? - Kérdi, és közben beletúr rövid, vörös hajába.
Vissza az elejére Go down
Raymond Freeman

Raymond Freeman


Karakter rangja : Szent Kiválasztott (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 11:48 am

Sóhajt és kicsit megrázza a fejét
- Huszonévesen valaki már is ennyire világ-unt legyen? Szomorú... És ki akarja lebeszélni ki ruháját? Mint említettem, én csak társalogni jöttem.
Kicsit megvakarja jól borotvált állát
- Nem kéne többet innod, nem egészséges. Még a végén nem találsz haza...
Vissza az elejére Go down
April Newman

April Newman


Karakter rangja : Kobold Gyalog (0. szint)

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 7:52 pm

- Nem világ-unt vagyok, csak rohadtul realista... - Mondja, majd körbelendíti a kezét. - Nézz körül! Nézd meg őket! Alkoholisták és nemtörődöm kölykök, akik az iszik, hány, majd közösül elvet alkalmazzák. Mi ketten vagyunk a két legértelmesebb ebben a teremben, és ez nevetséges. Egy húszéves lány és egy magányos ügyész.
Gúnyosan felnevet, de ez a kacaj nem Raymond ellen szól, inkább a környezetét próbálja jellemezni vele.
- Nevetséges... És hogy ki akarja lebeszélni a ruháimat? Te... Ne hidd, hogy nem vettem észre, ahogy végigstíröltél! - Mondja, majd feláll, odalép Ray mellé, közel hajol, hogy a férfi tökéletesen belelásson a dekoltázsába, és smaragdzöld szemeit a férfi szemeibe fúrja.
- Ne papolj nekem arról, hogy mennyit kellene innom... És hogy nem találok haza... Ma ott lesz az otthonom, ahol én akarom, annak az ágyában, aki nekem tetszik, már ha tetszik valaki... Szeretnél ezekből egy kicsit, mi? Nos, érdemeld ki... És ne azzal, hogy hozod a vagány ügyész dumát, mutass fel valamit, ami különleges, ami miatt érdekelhetsz, Cicafiú!
Ezzel ajkaival végigsimít az ügyész orrán, majd visszaül a helyére.
Vissza az elejére Go down
Raymond Freeman

Raymond Freeman


Karakter rangja : Szent Kiválasztott (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 8:23 pm

Ray benyúl a zakója alá, elővesz egy darab papírt, majd az asztalra helyezi, közben ugyan ezzel a mozdulattal feláll.
- Én viszont azt hiszem, eleget ittam. Tessék, itt a névjegykártyám, rajta van az otthoni- és a mobilszámom is. Hívj fel nyugodtan, ha netán érdekelne a bélyeggyűjteményem. - mondja egy enyhe vigyorral az arcán.
- Talán járok egyet. Kell egy kis friss levegő ezután a szenny után.
A bárpulthoz lép, majd miután fizetett (hozzátéve egy jókora borravalót) még egyszer April felé int.
- Ciao! - mondja vigyorogva, ahogy kilép az ajtón.
Kemény diónak tűnik a csaj. De legalább tudja, hol keresse legközelebb. Lehet több kört is tennie kell, mire sikerül áttörni a védelmi vonalakat...
De most tényleg szüksége van a friss levegőre. Elgondolkodik, merre mehetne, ahogy a biciklijéhez lép.
Vissza az elejére Go down
April Newman

April Newman


Karakter rangja : Kobold Gyalog (0. szint)

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 8:33 pm

Mikor a férfi kisétál a kocsmából, April gondol egyet, és utánasiet, majd mikor Ray fel akarna szállni a biciklijére, elkapja a gallérját, és szó szerint lerántja a "járműről". Belenéz a szemébe, majd fogja magát, és vadul, szinte állatias módon megcsókolja, végül pedig elengedi.
- Én még nem adtam oda a számom... - Még mindig kifejezéstelen az arca, nem látszik rajta semmilyen érzelem. Elővesz egy kis jegyzetfüzetet, ami mindig nála van, és egy tűzvörös rúzst. Felírja mobilja számát, majd a férfi elé lép, kitépi a lapot, és Ray farzsebébe csúsztatja a cetlit.
- Elment az utolsó busz, és én az egyetemi negyedben lakom... Azt hiszem sétálok egy nagyot... Hacsak valakinek nincs jobb ötlete... - Mondja, és végre elvigyorodik.
De ez olyan félelmetes ragadozóvicsor, ami azt sugallja: Ha Ray felviszi a lakására a lányt, könnyen lehet, hogy véresre karmolva ébred, rengeteg harapásnyommal. April lassan elindul az utcán...
Vissza az elejére Go down
Raymond Freeman

Raymond Freeman


Karakter rangja : Szent Kiválasztott (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 8:53 pm

Rayt kicsit meglepetésként éri a fordulat, és amikor April nem figyel, ajka egy pillanatra széles vigyorra húzódik. Talán még sem kell több kört futnia? A biciklije kiszabadítása után a lány után siet és így szól:
- Én viszont itt lakom a közelben. Mintha azt említetted volna, hogy nem zavar, ha más ágyában kell aludnod... És még sem hagyhatom, hogy egy fiatal lány egyedül sétáljon éjszaka, nem igaz? Ki tudja, miféle söpredék ólálkodik errefelé ilyenkor... - az utolsó két mondatot érezhetően viccnek szánva mondta.
Vissza az elejére Go down
April Newman

April Newman


Karakter rangja : Kobold Gyalog (0. szint)

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 12:38 pm

- Rendes vagy... - Mondja April, majd átkarolja a férfit, szenvedélyesen megcsókolja, és obszcén helyekre téved jobb keze. Végül elengedi, hátrébb lép, és felnevet, majd előkapja mobilját.
- Pillanat, elintézek egy hívást!
Kicsöng, kicsöng, majd April egyszer csak megszólal.
- Jó estét, szeretnék egy taxit rendelni a 21-es bárhoz, April Newman névre! - Majd az ügyészre néz, és felhúzza a szemöldökét. - Ez most nem jön be, Ray... Hozzám több kell, ennyi nem elég... Amit eddig nyújtottál, az csak egy kóbor kiscica vadsága volt, nekem pedig egy igazi fekete párducra van szükségem... Nincs elég sötét a lelked mélyén... - Mondja, ezzel pedig beáll a bár lépcsője mellé, és elkezdi várni a taxit.
Vissza az elejére Go down
Raymond Freeman

Raymond Freeman


Karakter rangja : Szent Kiválasztott (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:13 pm

Ray kicsit felhorkan és felhúzza az orrát
- Bipoláris nőszemély... Miért kéne ezt elviselnem ezt a sok szart? Én leléptem! Sok sikert a hazajutással! Le ne szúrjon a taxisofőr! - int hátra, ahogy felszáll a biciklijére és elteker. Bár arcán nem látszik, belül azért alaposan felgyűlt benne a méreg. Egy ilyen kiscsaj szórakozik vele? Vele? Gyorsabban, szinte vadul kezd el tekerni lefelé az utcán...
Vissza az elejére Go down
April Newman

April Newman


Karakter rangja : Kobold Gyalog (0. szint)

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.

A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:23 pm

April vigyorogva néz a fickó után. Bár nem ijesztette meg, mégis valahogy jól érzi magát. Elégedetten álldogál, majd mikor megérkezik a taxi, beül a hátsó ülésre.
- Az egyetemi városba, ha kérhetem, gyorsan.
Mondja, majd még kinéz az ablakon, miközben a jármű elindul...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A 21-es Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 21-es Bár   A 21-es Bár I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A 21-es Bár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hexville :: Hexville és környéke (IC) :: Belváros-
Ugrás: