Hexville
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mellékutca

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lucinda Northman

Lucinda Northman


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.
Életkor : 35

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 9:39 pm

Nem olyan népes és forgalmas mint a főút, mondhatni kikerüli azt a forgalmat, és lehetőséget ad a gyalogosoknak.


Lassan vége lesz a napnak, és Lucinda az egyetemről tart hazafelé. Egyrészt tanított, másrészt ő maga is megtanult pár dolgot. Hosszú szőkés haja kiengedve, lobog a gyenge szélben. Könnyű nyári szoknyát visel, egy magas sarkú szandállal, és világoskék felsőt, ami kiemeli a szeme színét. Kezében egy napló és egy mappa, hát igen, a tanároknak is jut házifeladat bőven.
Vissza az elejére Go down
Nick Cunningham

Nick Cunningham


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 6:39 pm

Cunningham nyomozó azért jött az egyetemi városba, hogy a könyvtárban utánanézzen pár dolognak, majd szolgálati ideje lejárta után egyszerűen leparkolt egy nyugodtabb sarkon Shelbyjével, kiszállt, felült a motorháztetőre, és csendben rágyújtott. Ennek köszönhető, hogy a mellékutca végén megpillantja a felettébb vonzó tanárnőt, és már fel is ülne, de különös érzése támad. Orrát furcsa, egyszerre csábító, és óvatosságra intő figyelem csapja meg, különös, ősi ösztön próbál feltörni lelke mélyéről, egészen a tudatáig. Valamiért úgy érzi, a nő közelében kéne lennie... Mindig. Megrázza fejét, és reméli, hogy az érzés a szőke szépséggel együtt távozik, így csak nézi, nézi apró mosollyal ajkai szélén, kezében füstölgő cigarettával.
Vissza az elejére Go down
Lucinda Northman

Lucinda Northman


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.
Életkor : 35

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 6:45 pm

Ahogy halad, kezében a holmijával, néha meg-meg áll egy tetszetős kirakat előtt, megnézi, jó kedve van, legalábbis úgy tűnhet, mert ajkain enyhe mosoly játszik. Bár ez nála inkább mindennapos dolog. Észreveszi a férfit, mintha valami amit nem tud megmagyarázni, odavonzotta volna rá a tekintetét. Felméri, és a furcsa érzés nem múlik el, de nem is erősödik. Homlokráncol egy picit, aztán mintegy magának jelezve, vállat von, nem akar férfiakkal foglalkozni. De mikor az utca végére ér, még mindig érzi, holott az idegen mér sok méterre van tőle. Visszanéz, és mintha még innen is látná a férfit hogy őt nézi. Vagy csak képzelődik? Megzavarodottan áll meg egy pillanatra, aztán gondol egyet és belép egy pékség ajtaján.
Vissza az elejére Go down
Nick Cunningham

Nick Cunningham


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 6:49 pm

Nick lassan visszadől a kocsi tetejére, és mélyet szív a cigarettájából, de nem bírja sokáig. Leugrik a motorháztetőről, eltapossa a füstölgő csikket, majd elindul a pékség felé. Bakancsot, kék farmert, és szürke pólót visel, mely jól kiemeli sportos, szinte már ragadozószerű testalkatát. Megáll az üzlet előtt, pár másodpercig még gondolkodik, majd belép, és körbepillant. Orrát egyből megcsapja a korábban érzett delejező illat, mely egyértelműen a nő testéből, ruháiból, hajából árad. Megvárja, míg a szőke hölgy kerül sorra a fizetésben, odalép, és pénztárcájából előkapja a megfelelő összeget.
- A kisasszonynak én állom! - Mondja barátságos mosollyal, majd Lucindára néz. - Remélem nem jelent problémát...
Ezzel kezet nyújt, és bemutatkozik.
- Nick Cunningham nyomozó vagyok. Jelenleg szolgálaton kívül.
Vissza az elejére Go down
Lucinda Northman

Lucinda Northman


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.
Életkor : 35

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 6:57 pm

Elbóklászik a kis üzleten belül, és gondolkozik hogy kell-e valami otthonra. Kenyér vagy zsemle, vagy hasonlók, de úgy rémlik neki, még van minden, így csak egy kis uzsonna szerűséget választ egy baconos kiflit, és egy két decis dobozos kis őszilevet. Mikor oda kerül a sor hogy fizessen, valaki bevág elé hogy majd ő. Meglepetten pillant az idegenre, kezében a tárcájával.
- Igazán nagyon köszönöm uram - fogadja el végül is, és elteszi a pénzét. Aztán mikor kikerülnek a sorból, és kilépnek az utcára, hogy ne tartsák fel a sort, odafordul.
- Lucinda Northman vagyok. Nagyon kedves hogy meghívott az imént, de mivel érdemeltem ezt ki? - mosolyodik el, és próbál nem tudomást venni a dologról, hogy a férfinek fura kisugárzása van. Valami... ami beleférkőzött az orrába.
Vissza az elejére Go down
Nick Cunningham

Nick Cunningham


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 7:00 pm

- Nem tudom, csak jól esett... - Mosolyog a nyomozó, mint a fakutya, majd elindul a kocsija felé. - De nem tartom fel, egy ilyen elbűvölő hölgynek biztos rengeteg elfoglaltsága van!
Lassan sétál, és reménykedik, hogy a szőke tünemény esetleg utána szól, megállítja, vagy a nyomába ered. Közben lassan előveszi kocsija kulcsait, és pörgetni kezdi mutatóujján. Próbál lazának mutatkozni, de nem bírja kiverni a fejéből a tanárnő különös, csábító illatát. Gondolataiban folyamatosan a nő arca, szemei, ajkai jelennek meg, és ettől talán egy kicsit még el is vigyorodik, mint valami kiskamasz.
Vissza az elejére Go down
Lucinda Northman

Lucinda Northman


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.
Életkor : 35

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 7:07 pm

- Nem értem magát, de biztosan igazat mond - mosolyodik el, majd mikor elindul a kocsija felé, utánapillant. Nem a férfit nézi meg benne, hanem az a furcsa érzés erősödik. Utánaszól, és hamarosan beéri a férfit ha az megáll.
- Várjon egy pillanatot - amikor közelebb ér ismét megáll, az a bizonyos két lépés távolság.
- Én csak... tényleg hálás vagyok, nem szoktak csak így meghívni akármire - villant egy igazán szép mosolyt Nickre, és valahogy nem úgy tűnik mint aki siet, de beszédtéma híján is van. Miről beszélgessenek? Hisz nem is ismeri, de mégis valami mintha vonzaná. Mintegy bűvöletben lenne, megérinti a férfi arcát, és érzi hogy valami nem teljesen 100. Elrántja a kezét, és zavartan pillant vissza.
- Ne haragudjon, én... bocsánatot kérek a modortalanságomért - hadarja a nő, és elfordul.
Vissza az elejére Go down
Nick Cunningham

Nick Cunningham


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 7:27 pm

- Semmi gond... Nem sokan szokták csak úgy kedvtelésből simogatni az arcomat, de önnek még ezt is megengedem... - Vigyorodik el pimaszul a nyomozó. - Mit szólna, ha beülnénk valahova egy kávéra vagy teára?
Kérdi, és körbepillant. Az út túloldalán egy kis kávézó áll, mely a "Roy Őrült Kávéja" nevet viseli. Nick rámutat.
- Mit szól?
Végül még végig is simít Lucinda arcán, a szemébe néz, és kajánul mosolyog.
- Ezzel még tartoztam kegyednek, remélem nem gond...
Vissza az elejére Go down
Lucinda Northman

Lucinda Northman


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.
Életkor : 35

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 7:32 pm

Zavartan elmosolyodik, majd válaszol.
- Igazán elnézést csak olyan furcsa érzésem volt, mintha meg kellene tennem - vallja be végül is és kicsit el is pirul, nem szokott ő idegenekkel ismerkedni, nincs is férfi az életében.
- Azt hiszem elfogadnám a meghívását - pillant körbe ő is, és ugyanarra jut mint Nick. Ahogy a férfi hozzáér, elmosolyodik, és megrázza a fejét, szőke haja lobogásba kezd.
- Dehogy, hiszen úgy is én kezdtem, és kölcsön visszajár - nevet fel, és körülnéz az úton, majd elindul a kávézó felé. Ő a részéről nem lát ismerős alakot, de igazán az sem zavarná ha látna. Van valami természetesség Nickben ami tetszik a nőnek.
Vissza az elejére Go down
Nick Cunningham

Nick Cunningham


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 7:46 pm

Nick maga is elindul a nő után, majd megáll a teraszként kialakított részen, előveszi cigarettáját, és kirakja az asztalra, jelezvén az esetleg arra járó pincéreknek, hogy igenis, ő kér hamutálat. Kihúzza a széket Lucindának, majd mikor a tanárnő helyet foglal, ő maga is leül vele szemben.
- Nos, én már közöltem, mivel foglalkozom! De önről még nem tudom, mivel keresi kenyerét... - Közben megérkezik a pincér, hozza is a hamutálat. Nick egy dupla kávét rendel, majd megvárja, míg újdonsült beszélgetőtársa is közli, mit szeretne.
Pár másodpercig csendben ül, meredten bámulja a vele szemben ülőt, ajkai szélén apró mosoly játszik, de nem bírja tovább.
- Van magában valami, ami egyszerűen megragadta a figyelmem. Egy érzés, egy illat... Nem tudom megmagyarázni, de mintha nekünk közös lenne a sorsunk... - Mondja, majd zavartan körbenéz. - Persze most biztos bolondnak hisz...
Vissza az elejére Go down
Lucinda Northman

Lucinda Northman


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.
Életkor : 35

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 8:02 pm

Mivel Nick áll meg a teraszon, így ő is megáll, neki teljesen mindegy hogy hova ülnek le, nem dohányzik, de nem szól rá Nickre, nem zavarja, amg neki nem kötelező rágyújtania. A szék kihúzásra elmosolyodik, de nem tiltakozik, így helyet foglal, letéve a naplót, meg a dolgozatokat tartalmazó mappát az asztalra.
- Messze nem oylan izgalmas foglalkozással. Az egyetemen tanítok biológia-kémia szakon, és természetfeletti mesterkurzusra járok mellette - feleli a nő, és ő cappuchino-t kér, sok cukorral. Mikor Nick előadja mit gondol, vagyis mit érez, egy pillanatra meghökken.
- Tudja, akkor ez a valami ragályos, mert én is éreztem, még most is érzem. Mintha valami különleges illata lenne vagy nem tudom. - mondja ő is, majd a zavart tekintetre elneveti magát.
- Tulajdonképpen ezért érintettem meg magát, hogy akkor is érzem-e ha van valami minimális testi kapcsolat köztünk- vallja be őszintén, majd a pincérre mosolyog, mikor kihozza kávéjukat. Azonnal beletölt három kis tasaknyi cukrot, és elkezdi kevergetni.
Vissza az elejére Go down
Nick Cunningham

Nick Cunningham


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 8:16 pm

- Úgy vettem észre, nem szűnt meg az érzés... Lehet ennél több testi kontaktus kell! - Mondja sejtelmes mosollyal a nyomozó, majd rágyújt. Szabad téren vannak, itt nem kérdi meg, hogy rágyújthat-e, a szél úgyis elviszi a füstöt. - Mit gondol?
Mélyet szív a cigarettából, és jóleső sóhajjal ereszt el egy nagyobb füstgomolyagot.
- A tanári pozíció épp olyan, mint a nyomozói munkakör. Na jó, pont ellentétes vele. Én tényeket gyűjtök, információt szerzek, ön épp, hogy ezeket osztja meg a diákjaival! - Halkan kuncog a gondolaton, majd előre hajol, és ha Lucinda keze az asztalon van, óvatosan hozzá ér...
- És mit szólna, ha tegeződnénk?
Vissza az elejére Go down
Lucinda Northman

Lucinda Northman


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.
Életkor : 35

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 2:31 pm

- Nem tudom, de azt érzem hogy ez a fura valami még mindig jelen van - bólint kissé szórakozottan, és figyeli ahogy a cigaretta vége felparázslik. Szereti a tüzet, néha még egy gyertyafényben is el tud veszni, mert eszébe jutnak régi emlékek.
- Igen, jól mondja hogy az ellentéte. Én információt, tudást próbálok a hallgatók fejébe verni, de néha bizony nagyon nehézkesen megy minden - mosolyodik el, és mivel az az asztalon van a keze, nem húzza el Nick érintése elől. Leginkább zavart érez, ez arcán is tükröződik, egy halvány pirulással.
- Rendben van, ez esetben Lucinda vagyok, vagy Lucy ahogy tetszik - mondja, mivel nem sok olyan ember van aki Lucy-nak hívná. Talán csak az egyetem igazgatója, aki mindenkit a becenevén hív, és mindenkivel jóban van.
Vissza az elejére Go down
Nick Cunningham

Nick Cunningham


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 7:47 pm

- Örvendek, Lucy... - Mondja a nyomozó, és mélyet szív a cigarettából. - E mellé valahogy jobban illik a Nick... Nick és Lucy, Lucy és Nick...
Vigyorog a férfi, és lehamuz, majd megissza kávéja maradékát.
- Mondd Lucy, egy ilyen gyönyörű nő életében van olyan férfi, aki dörömböl élete kapuin? Vagy esetleg megpróbálkozhat egy magamfajta morcos nyomozó is?
Kérdi, majd furcsa dolog ötlik elméjébe, és ahogy az már megszokott tőle, nem bírja türtőztetni magát.
- Mi volt életed legfurcsább élménye?
Vissza az elejére Go down
Lucinda Northman

Lucinda Northman


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.
Életkor : 35

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 8:15 pm

-Ahogy mondod, kicsit összecseng a nevünk, főleg becézve - ért egyet a nő és figyeli a cigaretta füstöt. A hamuzásra nem figyel, inkább belekortyol a poharába, és eldönti hogy éppen eléggé cukros. A kérdésre egy pillanatra abbahagyja a maradék kávé kavargatását.
- Nem... senki nem dörömböl sehol - rázza meg a fejét, szőke haja csak repked utána a mozdulat miatt. Az ajánlatra kicsit kijjebb nyílnak a szemei.
- Bele...beleférne, de még nem is ismersz igazán, honnan tudod hogy... szóval miért akarnál beleférni az életembe? - kérdezi, majd meglepődik a kérdésre. Elgondolkodva feleli.
- Talán amikor... beteg voltam, lázas voltam, elmentünk doktorhoz, és az meg azt mondta semmi bajom, és a farkasoknál belefér. Azóta se értem mire gondolt ezzel. Hát igen, nincs teljesen tisztában azzal hogy micsoda is ő. Tudni tudja, hogy az ami, de nem érti mivel jár, vagy mire lehet ezzel képes, vagy hasonlók.
- És neked?
Vissza az elejére Go down
Nick Cunningham

Nick Cunningham


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 8:38 pm

- Farkasoknál belefér? - Hökken meg egy pillanatra a nyomozó, majd elgondolkodik.
- Miért is akarnék dörömbölni? Vonzó vagy, sőt gyönyörű, elbűvölő, értelmes, ráadásul valamiért úgy érzem, nem akarok elmenni soha többé a közeledből... - Mondja a férfi, majd elkapja a nő kezét.
- Érzed ezt? Ez... - Gondolkodik, hogy mi is lehet az a különös illat, ami hirtelen megtöltötte az orrlyukait. - Sonka, gomba, mozzarella, tészta, olíva olaj... Valahol pizza van!
A következő percben elrobog mellettük egy pizzafutár. Nick meglepetten néz utána, majd a nőre pillant.
- Nos, igen... Ezt akartam... Valahogy bevezetni a furcsa élményekkel... Pár dolog elég fura velem, és azt hiszem, a kettőnk kapcsolata azt jelenti, hogy ez közös bennünk...
Vissza az elejére Go down
Lucinda Northman

Lucinda Northman


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 07.
Életkor : 35

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 8:48 pm

- Ezt mondta, erre emlékszem - biccent a nő, és a meghökkent férfira néz. Nem kimondottan álmai férfija, de nem is lehet nem észrevenni az már biztos. Tulajdonképpen azt sem tudja, milyen lenne az a férfi akire vágyik, nem gondolkozott még ilyeneken. De Nick tetszik neki, így első látásra.
- Jajj, Nick - kuncog fel, mert érezte ő is a pizzát. Szereti is ami azt illeti.
- Szereted a pizzát amúgy? - kérdezi, és figyel a mondottakra.
- Igen velem is esett már meg pár furcsaság, de sosem tudtam hova tenni, néha még most sem tudom. Szóval neked is... ilyen fura? - kérdez vissza, hogy biztos nem álmodik-e.
Vissza az elejére Go down
Nick Cunningham

Nick Cunningham


Karakter rangja : Farkas Omega (0. szint)

Speciális rang : -

Frakció/Szervezet : -

Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 06.

Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 12:47 pm

- Igen, ilyen. - Mondja Nick bizonytalanul, majd rendel még egy dupla kávét.
Többször is végigméri a nőt, és nem bírja levenni róla a szemét. Egyszerűen megbabonázta őt Lucy külseje, és legszívesebben engedne azoknak a különös, ősi ösztönöknek, amik fel akarnak törni benne, de küzd ellenük, tartja magát. Elnyomja cigarettáját, majd mélyen Lucinda szemébe néz, megfogja széke karfáját, a nő mellé húzódik, odahajol hozzá, és hacsak le nem kevernek neki egy hatalmas pofont, megcsókolja a szőke tanárnőt...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mellékutca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mellékutca
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hexville :: Hexville és környéke (IC) :: Egyetemi város-
Ugrás: